Urządzenia drukujące

Nowoczesne urządzenia drukujące pozwalają na uzyskiwanie w dużej ilości wydrukowanych stron, w szybkim czasie oraz w niskiej cenie. Niestety, takie urządzenia stanowią duży koszt. Ponadto – podczas zakupu urządzenia, bardzo łatwo o pomyłkę. Podczas prowadzonych przez naszych ekspertów od wielu lat audytów kosztów druku w organizacjach, wielokrotnie natykaliśmy się na błędnie dobrane urządzenia drukujące do potrzeb klienta. Albo urządzenia przepłacone, albo takie, które były uciążliwe w wykorzystywaniu (np. zbyt wolno drukowały w instytucji, która miała większe zapotrzebowanie.

Korzystając z usługi firmy Black Print nie musisz się martwić o dobór sprzętu. Nasi eksperci będą wiedzieć, jakie urządzenie sprawdzi się u Ciebie najlepiej. Co więcej, nie będziesz musiał go nawet od nas kupować! Wstawimy Ci je bezpłatnie do Twojej firmy, a za sam najem – zapłacisz jedynie złotówkę miesięcznie.

Serwis

Serwisowanie urządzeń jest czasochłonne oraz kosztowne. Tak naprawdę przewidzenie wszelkich kosztów związanych z serwisowaniem, jest praktycznie niemożliwe. Zależy ono od wielu czynników. Monitorowanie i konserwacja sprzętu przez firmę Black Print stanowią podstawę do optymalizacji wydajności urządzeń oraz niskich kosztów drukowania

Materiały Eksploatacyjne

Materiały eksploatacyjne, w tym tusze i tunery stanowią największą składową kosztu druków w Twojej organizacji. Ich zamawianie jest procesem, którym trudno jest zarządzać. Nawiązując współpracę z naszą firmą możesz być pewien jednego: nie ma możliwości kupić materiałów dla Twojej drukarki taniej! Z Black Print nigdy nie przepłacisz, ale to nie wszystko. Dzięki panelowi Black Print Control – przeniesiesz obowiązek kontroli oraz optymalizacji kosztowej Twoich urządzeń drukujących na naszą firmę!

Magazynowanie Materiałów Eksploatacyjnych

Duże firmy oraz organizacje publiczne bardzo często nieefektywnie wykorzystują powierzchnię magazynową poprzez źle zarządzane środowisko druku. Przeniesienie zarządzania drukiem oraz wykorzystanie panelu Black Print Control pozwoli Ci zmniejszyć nakłady związane z magazynowaniem materiałów eksploatacyjnych lub nawet całkowicie zlikwiduje konieczność posiadania magazynu.

Obsługa Awarii

Jak podaje firma analityczna IDC – aż 50 % problemów zgłaszanych do działów IT w firmach związana jest z drukiem! Badanie IDC wykazuje, rzadko która organizacja monitoruje koszty generowane przez kontakty z działem IT. Wg. kolejnego badania przeprowadzonego przez IDC, dzięki zastosowaniu outsourcingu obsługi środowiska druku w firmie spowodowało zmniejszenie kontaktu z działem IT nawet o 14 %.  Nawiązując współpracę z naszą firmą odciążysz swój dział IT w podobnym stopniu.

Produktywność / Organizacja

Problemy z urządzeniami drukującymi w firmach generują szereg problemów oraz często skutkują marnowaniem czasu przez pracowników organizacji. Dzięki współpracy z Black Print Twoja firma otrzyma dostęp do panelu Black Print Control, dzięki któremu Twoi pracownicy nie będą musieli przejmować się drukami w Twojej firmie. Program jest skonstruowany tak, że automatycznie będzie informował naszych specjalistów o ewentualnych awariach urządzeń, dzięki czemu zaoszczędzimy wiele czasu Twoim pracownikom.