Szukaj na stronie

Mapa Punktów serwisowych

jakosc

iso bp

Nasza firma postawiła sobie za cel osiągnąć najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności w ramach świadczonych usług. Wszystkie nasze działania prowadzone są zgodnie z rygorystycznym standardem zarządzania bezpieczeństwem informacji PN-ISO/IEC 27001:2005.

Dlaczego Black Print

Przyglądamy się bardzo dokładnie jakości naszych produktów które są oferowane dla Państwa.

najleprzy wyb

Niewątpliwie każdy z potencjalnych klientów zastanawia się, czy warto kupować artykuły od naszych dostawców, których to testujemy na naszych drukarkach czy spełniają nasze wymagania jakościowe i stosują oryginalne komponenty identyczne jak przy produkcji oryginalnych produktów poszczególnych producentów danych marek drukarek jakie są na rynku, a więc wyjaśniamy że te „nieoryginalne” czy zamienniki oraz jaka jest różnica między tonerami „oryginalnymi” a tonerami regenerowanymi przez naszych dostawców.

Należy stwierdzić, że zasadniczych różnic nie ma. Podstawowym aspektem sprawy jest to, iż nie ma tonerów „oryginalnych”, można jedynie mówić o tonerach firmowanych logo znanych, markowych producentów urządzeń drukujących, zlecających wykonanie tonerów innym firmom. Główną i w zasadzie jedyną różnicą między tonerem „oryginalnym” a tonerem produkcji firm podwykonawczych jest cena.

Producenci tonerów z którymi współpracujemy muszą korzystać z tych samych surowców i komponentów, jakich używa się do produkcji produktów oryginalnych przez wiodących producentów drukarek. Korzystać muszą z tych samych nośników barw w kasetach i to jest warunek jaki muszą firmy spełnić aby z nami współpracować. Surowce te kupujemy dla podwykonawców sami na rynku światowym, którego podstawą jest kilku producentów. Właściwy wybór komponentów i dbałość o odpowiednią jakość wykonania daje końcowy efekt, którym jest toner spełniający wymagania techniczne i mogący pracować w każdej drukarce. Można zatem stwierdzić, że kaseta  firmowana jako Black Print spełnia wymogi ludzik jakośćtechniczno-jakościowe przewidziane dla konkretnego rozwiązania konstrukcyjnego tonera. Praktyka producentów drukarek polegająca na wiązaniu gwarancji z używaniem tylko „oryginalnych” tonerów do drukarek podnosi jedynie koszty eksploatacji, czym skutecznie odstrasza potencjalnych nabywców używających wielu drukarek. Jedynym i podstawowym kryterium wyboru jakości jakim należy się kierować jest precyzja wykonania tonera oraz jakość i efektywność drukowania. Dodatkową zaletą jest możliwość regeneracji tonerów. Zaleta ta wiąże ze sobą korzyści ekologiczne i wymierne oszczędności sięgające nawet do 35% kosztów eksploatacji. Nasi dostawcy zajmują się regeneracją zużytych tonerów oryginalnych. Metoda regeneracji polega na wymianie zużytych komponentów tonera na nowe, co w efekcie daje wyrób tej samej jakości, co produkt nowy oryginalny i pozwala na znaczne oszczędności. Wymieniane i sprawdzane są wszystkie elementy tonera takie jak bęben światłoczuły czy listwa podająca. Tak powstały zregenerowany toner poddawany jest szczegółowym testom na specjalnym analizatorze kaset LT-777. Testowanie stu procent naszych tonerów regenerowanych daje nam pewność co do ich pełnej sprawności technicznej. 

Na zakończenie pragniemy podkreślić, że nasza firma pomaga w rozwiązywaniu problemów i odpowiada na pytania związane z eksploatacją tonerów. Dotyczy to również szczegółowych problemów technicznych, gdyż jako dystrybutor kaset posiadamy rozległe zbiory danych technicznych, jak i wiedzę praktyczną wynikającą z profilu naszej firmy.