Zaloguj się do naszego panelu Black Print Control

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszej aplikacji skontaktuj się ze wsparciem technicznym.

Zapoznaj się z naszą aplikacją do zdalnego monitorowania urządzeń drukujących

Zdalne monitorowanie

Aplikacja pozwala na zdalne monitorowanie statusu wszystkich urządzeń działających w firmie. Pokazuje aktualne poziomy materiałów eksploatacyjnych, t.j tonery, bębny, rolki, fuser, pojemnik na zużyty toner, itd. Zarówno będziesz mógł sprawdzić w czasie rzeczywistym ilość wydruków i skanów w wybranym przez siebie przedziale czasowym. Usługa działa w chmurze, co daje Ci możliwość zalogowania się z każdego miejsca na ziemi.

Automatyczna dostawa

Dzięki pracy w czasie rzeczywistym Twoje urządzenia będą informować Ciebie oraz nasz dział zamówień o kończących się materiałach eksploatacyjnych. Przestaniesz martwić się o nagły brak toneru w drukarce – to my zadbamy o to, abyś otrzymał dostawę na czas.

Monitorowanie awarii

Black Print Control będzie przesyłać informacje odnośnie problemów w Twoich urządzeniach drukujących. Na szczęście większość awarii (np. Zacięcie papieru) Twoi pracownicy będę mogli naprawiać we własnym zakresie. A nasza aplikacja pomoże Twojemu działowi IT w szybkiej diagnozie oraz rozwiązaniu problemu.

Raportowanie

Pełna transparentność kosztów druku oraz aktualny stan materiałów eksploatacyjnych. Ale ponadto: ilość wydrukowanych stron, alarmy oraz wiele innych danych. A to wszystko – w czasie rzeczywistym.

Serwis

Na podstawie zebranych informacji nasi serwisanci będą zapobiegać pewnym problemom zanim te się jeszcze zdążą pojawić. System Black Print Control poinformuje nas np. o konieczności wymiany fusera czy rolek, a nasz serwisant  pojawi się tuż przed koniecznością jego wymiany.

Pełne bezpieczeństwo danych

Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo program uzyskał certyfikat ISO 27001 w zakresie bezpiecznego przetwarzania informacji. Dodatkowo stosowanie aplikacji jest zgodne z najnowszą dyrektywą RODO.

Wykorzystywane porty w sieci wewnętrznej

Harmonogram odpytywania urządzeń konfigurowany jest przez klienta końcowego przez interfejs WWW aplikacji.

Podczas inspekcji urządzeń aplikacja kliencka wykorzystuje protokoły:

  • SNMP (v1,v2,v3 port 161),
  • NPAP (port 9300),
  • HTTP (port 80).

Sposób odczytywanie danego modelu drukarki jest zaimplementowany w strategii dobieranej indywidualnie dla każdego modelu drukarki.

Więcej informacji na temat bezpieczeństwa