Lexmark MX812

Drukarka laserowa monochromatyczna MX812dfe (24T8090) firmy Lexmark to urządzenie wielofunkcyjne, umożliwiające drukowanie, skanowanie i kopiowanie do formatu A4. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest korporacja. Wymiary produktu: 663 x 734 x 1133 mm (szerokość x głębokość x wysokość).

• format: A4• rozdzielczość druku mono: 1200×1200 dpi

• miesięczne obciążenie: do 350000 stron

• szybkość drukowania mono: do 66 stron A4/min

• ethernet – druk w sieci LAN: tak

•miejsce użytkowania: korporacja

• przeznaczenie do druku: tylko mono – tekst i grafika

Większa szybkość. Mniej problemów.

Drukarka wielofunkcyjna Lexmark MX812dfe z łatwym w dostosowywaniu ekranem dotykowym e-Task umożliwia drukowanie, kopiowanie, faksowanie i skanowanie oraz wysyłanie wiadomości e-mail. Cechuje się standardową pojemnością wejściową wynoszącą 1200 arkuszy, a do jej wyposażenia należą: moduł wykańczający ze zszywaczem, 1 GB standardowej pamięci i dysk twardy o pojemności ponad 320 GB.

Szybsze przetwarzanie

Szybsze przetwarzanie: Zwiększ szybkość drukowania, skanowania i kopiowania dzięki pamięci dającej się rozbudować do 3 GB, dwurdzeniowego procesorowi o częstotliwości 800 MHz i gigabitowemu Ethernetowi.

Druk na wielu rodzajach nośników

Dzięki wbudowanemu modułowi druku dwustronnego i obsłudze drukowania na różnych materiałach możesz więcej zrobić dla swojej firmy, zużywając mniej papieru.

Duży ekran dotykowy

Łatwy w obsłudze, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 10 cala i żywym obrazie zapewnia dostęp do zainstalowanych fabrycznie aplikacji usprawniających obieg dokumentów.

Niezawodne działanie na wysokich obrotach

Z łatwością wydrukujesz do 100 tys. stron miesięcznie bez problemów z obsługą dzięki nowoczesnym rozwiązaniom prowadzenia papieru.

Szybko i po sprawie

Wydrukujesz i skopiujesz z szybkością do 66 stron na minutę a pierwszą stronę uzyskasz po 4 sekundy. Dodatkowo możesz błyskawicznie, jednoprzebiegowo skanować dokumenty dwustronne.

Pobierz sterowniki

http://support.lexmark.com/index?productCode=Lexmark_MX812&focusedTab=PUBLICATIONS&page=product&userlocale=PL_PL