Lexmark MX711

Drukarka laserowa monochromatyczna MX711dhe firmy Lexmark to urządzenie wielofunkcyjne, umożliwiające drukowanie, skanowanie i kopiowanie do formatu A4. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest korporacja. Wymiary produktu: 548 x 578 x 727 mm (szerokość x głębokość x wysokość).

  • przeznaczenie do druku: tylko mono – tekst i grafika
  • format: A4
  • miesięczne obciążenie: do 350000 stron
  • rozdzielczość druku mono: 1200×1200 dpi
  • szybkość drukowania mono: do 66 stron A4/min
  • ethernet – druk w sieci LAN: tak

Większa wszechstronność.

Więcej aplikacji. Większa pojemność.Drukarka wielofunkcyjna Lexmark MX711dhe z łatwym w dostosowywaniu ekranem dotykowym e-Task umożliwia drukowanie, kopiowanie, faksowanie i skanowanie oraz wysyłanie wiadomości e-mail. Cechuje się standardową pojemnością wejściową wynoszącą 650 arkuszy, a do jej wyposażenia należą: 1 GB standardowej pamięci i dysk twardy o pojemności ponad 160 GB.

Szybko i po sprawie

Wydrukujesz i skopiujesz z szybkością nawet do 66 stron na minutę a pierwszą stronę uzyskasz w zaledwie 4 sekundy. Dodatkowo możesz błyskawicznie, jednoprzebiegowo skanować dokumenty dwustronne.

Szybsze przetwarzanie

Zwiększ szybkość drukowania, skanowania i kopiowania dzięki pamięci dającej się rozbudować do 3 GB, dwurdzeniowego procesorowi o częstotliwości 800 MHz i gigabitowemu Ethernetowi.

Niezawodne działanie

Z łatwością wydrukujesz do 25 tys. stron miesięcznie bez problemów z obsługą dzięki nowoczesnym rozwiązaniom prowadzenia papieru.

Płynne wykonywanie zadań

Dzięki pojemności podajników sięgającej 3300 arkuszy i kasecie z tonerem o bardzo wysokiej wydajności nie trzeba zbyt często dokładać papieru ani zmieniać kaset drukujących.

Łatwa i przemyślana obsługa

Wyrazisty kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 10,2 cala zapewnia dostęp do zainstalowanych fabrycznie aplikacji obiegu dokumentów.

Sterowniki do pobrania:

http://support.lexmark.com/index?productCode=Lexmark_MX711&focusedTab=PUBLICATIONS&page=product&userlocale=PL_PL