Lexmark MX611

Drukarka laserowa monochromatyczna MX611de firmy Lexmark to urządzenie wielofunkcyjne, umożliwiające drukowanie, skanowanie i kopiowanie do formatu A4. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest firma. Wymiary produktu: 489 x 479 x 561 mm (szerokość x głębokość x wysokość).

• format: A4• rozdzielczość druku mono: 1200×1200 dpi• miesięczne obciążenie: do 175000 stron• szybkość drukowania mono: do 47 stron A4/min• ethernet – druk w sieci LAN: tak• miejsce użytkowania: firma• przeznaczenie do druku: tylko mono – tekst i grafika

Wykonaj więcej pracy. Zautomatyzuj zadania ręczne.

Drukarka wielofunkcyjna Lexmark MX611de umożliwia drukowanie, kopiowanie, faksowanie i skanowanie oraz wysyłanie wiadomości e-mail, a jej szybkość sporządzania wydruków sięga 47 str./min. Zapewnia przy tym druk dwustronny i pojemność wejściową wynoszącą 650 arkuszy.

Szybsze przetwarzanie

Zwiększ szybkość drukowania, skanowania i kopiowania dzięki pamięci dającej się rozbudować do 3 GB, dwurdzeniowego procesorowi o częstotliwości 800 MHz i gigabitowemu Ethernetowi.

Płynne wykonywanie zadań

Dzięki pojemności podajników sięgającej 2300 arkuszy i kasecie z tonerem o bardzo wysokiej wydajności nie trzeba zbyt często dokładać papieru ani zmieniać kaset drukujących.

Szybko i po sprawie

Wydrukujesz zadanie z szybkością do 47 stron na minutę, mając przy tym możliwość wydrukowania lub skopiowania pierwszej strony w czasie zaledwie 6,5 sekundy.

Łatwa i przemyślana obsługa

Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 7 cali i żywym obrazie zapewnia dostęp do zainstalowanych fabrycznie aplikacji użytkowych oraz umożliwia obsługę urządzenia w przemyślany i intuicyjny sposób.

Pracuj sprawniej zamiast ciężej

Jeśli potrafisz używać aplikacji działających na telefonach komórkowych, poradzisz sobie również z naszym zainstalowanym fabrycznie oprogramowaniem. Korzystając z ekranu dotykowego i ikon skrótów, można szybko skanować, drukować lub wysyłać faksy i inne dokumenty firmowe o znaczeniu krytycznym.

Sterowniki do pobrania:

http://md.lexmark.com/md4/?dest=downloads&lang=pl&country=pl_PL&productID=7699