Lexmark MS812

Drukarka laserowa monochromatyczna MS812dn firmy Lexmark to urządzenie jednofunkcyjne, umożliwiające drukowanie do formatu A4. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest korporacja. Wymiary produktu: 425 x 510 x 419 mm (szerokość x głębokość x wysokość).

  • przeznaczenie do druku: tylko mono – tekst i grafika
  • format: A4
  • miesięczne obciążenie: do 300000 stron
  • rozdzielczość druku mono: 1200×1200 dpi
  • szybkość drukowania mono: do 66 stron A4/min

Znakomite osiągi. Bezbłędne wykańczanie

Przystosowana do pracy w sieci drukarka laserowa Lexmark MS812dn z wbudowanym funkcją druku dwustronnego, procesorem o częstotliwości taktowania 800 MHz, 512 MB standardowej pamięci i standardową pojemnością podajników wynoszącą 650 arkuszy wykonuje wydruki z szybkością do 66 str./min.

Szybsze przetwarzanie

Zwiększ szybkość druku korzystając z pamięci, którą można rozbudować do 2,5 GB, dwurdzeniowego procesora 800 MHz i gigabitowego Ethernetu.

Niezawodne działanie na najwyższych obrotach

Drukuj do 50 tys. stron miesięcznie bez problemów z obsługą dzięki nowoczesnym rozwiązaniom prowadzenia papieru.

Płynne wykonywanie zadań

Dzięki pojemności podajników sięgającej 4400 arkuszy i kasecie z tonerem o bardzo wysokiej wydajności nie trzeba zbyt często dokładać papieru ani zmieniać kaset drukujących.

Skróć czas oczekiwania

Drukuj z szybkością do 66 stron na minutę, czekając na pierwszą stronę zaledwie 4 sekundy.

Druk na wielu rodzajach nośników

Dzięki wbudowanemu modułowi druku dwustronnego i obsłudze drukowania na różnych materiałach możesz więcej zrobić dla swojej firmy, zużywając mniej papieru.

Sterowniki do pobrania:

http://support.lexmark.com/index?locale=PL&page=product&userlocale=PL_PL&productCode=LEXMARK_MS812&focusedTab=DOWNLOADS#1