Lexmark MS610

Drukarka laserowa monochromatyczna MS610dn firmy Lexmark to urządzenie jednofunkcyjne, umożliwiające drukowanie do formatu A4. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest firma. Wymiary produktu: 399 x 382 x 306 mm (szerokość x głębokość x wysokość).

  • miejsce użytkowania: firma
  • przeznaczenie do druku: tylko mono – tekst i grafika
  • format: A4
  • miesięczne obciążenie: do 175000 stron
  • rozdzielczość druku mono: 1200×1200 dpi
  • szybkość drukowania mono: do 47 stron A4/min

Zwiększ możliwości swojej firmy. Zaimponuj wydrukami.

Przystosowana do pracy w sieci drukarka laserowa Lexmark MS610dn z wbudowanym funkcją druku dwustronnego, 256 MB standardowej pamięci i pojemnością podajników wynoszącą 650 arkuszy pozwala szybko i łatwo wykonywać wydruki z szybkością do 47 str./min.

Szybkie drukowanie złożonych dokumentów

Dzięki pamięci dającej się rozbudować do 1,2 GB, szybkiemu, dwurdzeniowemu procesorowi o częstotliwości 800 MHz i portowi sieciowemu Gigabit Ethernet możesz bezproblemowo drukować dokumenty zawierające grafikę.

Szybko i po sprawie

Drukuj z szybkością do 47 stron na minutę, czekając na pierwszą stronę zaledwie 6,5 sekundy.

Niezakłócone drukowanie zadań

Dzięki pojemności podajników sięgającej 2300 arkuszy i dostępnym opcjonalnie kasetom z tonerem o bardzo wysokiej wydajności nie trzeba zbyt często dokładać papieru ani zmieniać kaset drukujących.

Innowacyjny toner gwarantuje najlepsze wyniki

Zwiększysz wydajność drukarki, stosując toner Unison Lexmarka, który gwarantuje niezmienną jakość obrazów od pierwszego do ostatniego wydruku.

Drukuj w dowolnym miejscu i czasie*

Ten model zapewnia drukowanie za pomocą komputerów stacjonarnych oraz urządzeń przenośnych, na których można uruchamiać aplikacje. (*Więcej informacji na temat rozwiązań Lexmarka do drukowania z urządzeń przenośnych można znaleźć pod adresem http://www1.lexmark.com/en_US/solutions/business-solutions/mobile-print/index.shtml)

Sterowniki do pobrania:

http://md.lexmark.com/md4/?dest=downloads&lang=pl&country=pl_PL&productID=7693