HP M575

Drukarka laserowa kolor LaserJet Enterprise 500 color MFP M575f  to urządzenie wielofunkcyjne, umożliwiające drukowanie, skanowanie i kopiowanie do formatu A4. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki zarówno w czerni jak i w kolorze. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest firma, korporacja. Wymiary produktu: 933 x 555 x 585 mm (szerokość x głębokość x wysokość).

  • przeznaczenie do druku: mono/kolor – tekst i grafika
  • format: A4
  • szybkość drukowania w kolorze: do 30 stron A4/min
  • możliwość wysyłania/odbierania faksów: opcja
  • ethernet – druk w sieci LAN: tak
  • drukowanie z urządzeń mobilnych: tak

Przyspiesz procesy i zmień dokumenty na dynamiczne pliki cyfrowe za pomocą biurkowej drukarki wielofunkcyjnej, która zapewnia żywe kolory. Wszechstronne narzędzia skanowania, przetwarzania, przesyłania i pobierania pomagają zwiększyć wydajność. Uprość zarządzanie i popraw bezpieczeństwo.

Idealne urządzenie dla zespołów roboczych, które potrzebują zaawansowanych funkcji skanowania i przesyłania, kolorów wysokiej jakości, precyzyjnej kontroli obrazów, intuicyjny proces zarządzania i mocnych zabezpieczeń. Tę drukarkę wielofunkcyjną można łatwo modernizować o nowe funkcje i rozwiązania.

Funkcje
Uzyskaj wyjątkową wydajność dzięki najlepszemu w swojej klasie, precyzyjnemu skanowaniu.

Uzyskaj szybkie wyniki za pomocą jednoprzebiegowego, dwustronnego skanowania i funkcji HP EveryPage. Automatycznie usuwaj puste strony.

Zarządzaj łatwo dużymi zadaniami dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów na 100 arkuszy. Wprowadzaj dane na dużej, wysuwanej klawiaturze.

Większa wydajność przetwarzania danych za pomocą wbudowanego procesora OCR i wielu opcji skanowania do… Czyste, czytelne skany z narzędziami automatycznego obracania, automatycznego przycinania strony, automatycznego tonowania i automatycznego prostowania obrazu.

Wyświetlaj podgląd, edytuj, wstawiaj i usuwaj zeskanowane strony na ekranie. Uruchamiaj procesy jednym dotykiem z na ekranie dotykowym.

Doświadcz kolorów wysokiej jakości na dużym ekranie.

Zarządzaj zadaniami bezpośrednio na tej biurkowej drukarce wielofunkcyjnej za pomocą kolorowego ekranu dotykowego 8″ (20,3 cm) HP Easy Select.

Optymalizuj ustawienia kolorów za pomocą funkcji HP EasyColor. Uzyskaj żywe kolory z tonerem HP ColorSphere i rozdzielczością do 1,200 dpi.

Zwiększ wydajność wysyłając skanowane dokumenty bezpośrednio do wiadomości e-mail, faksu lub do folderu sieciowego.

Cenna zawartość w jednym opakowaniu: ten produkt jest dostarczany z pełnym zestawem oryginalnych kaset z tonerem HP LaserJet.

Ciesz się najlepszymi rozwiązaniami ułatwiającymi zarządzanie, rozbudowę i zaawansowanymi zabezpieczeniami.

Możesz polegać na wydajnych rozwiązaniach pomagających dostosowywać koszty wydruków kolorowych oraz wdrażać i chronić całą flotę urządzeń.

Mocne szyfrowanie pomaga zabezpieczyć ważne dane — wewnątrz urządzenia wielofunkcyjnego i przy przesyłaniu za pośrednictwem sieci.

Chroń dokumenty kodem PIN możliwości drukowania i dodawaj rozwiązania zabezpieczające przez gniazdo integracji urządzeń.

Zwiększ potencjał środowiska drukowania w zespole pracowniczym dzięki bogatemu wachlarzowi rozwiązań łatwych do zastosowania.

Niższe koszty energii i mniejsza szkodliwość dla środowiska.

Oszczędzaj energię — technologia HP Auto-On/Auto-Off włącza drukarkę, kiedy jej potrzebujesz, i wyłącza, kiedy z niej nie korzystasz. Oszczędzaj energię dzięki technologii Instant-on.

Zapobiegaj marnowaniu papieru: korzystaj z automatycznego drukowania dwustronnego i drukowania z PIN.

Łatwy recykling oryginalnych wkładów z tonerem HP LaserJet w programie HP Planet Partners.

 

Sterowniki do pobrania:

https://support.hp.com/pl-pl/drivers/selfservice/hp-laserjet-enterprise-500-color-mfp-m575/5118241