Lexmark MX510

Drukarka laserowa monochromatyczna MX510de firmy Lexmark to urządzenie wielofunkcyjne, umożliwiające drukowanie, skanowanie i kopiowanie do formatu A4. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest firma. Wymiary produktu: 489 x 452 x 502 mm (szerokość x głębokość x wysokość).

• format: A4

• rozdzielczość druku mono: 1200×1200 dpi

• miesięczne obciążenie: do 120000 stron

• szybkość drukowania mono: do 42 stron A4/min

• ethernet – druk w sieci LAN: tak

• miejsce użytkowania: firma

• przeznaczenie do druku: tylko mono – tekst i grafika

Elastyczność. Szybkość. Funkcjonalność.

Drukarka wielofunkcyjna Lexmark MX510de z funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania oraz wysyłania wiadomości e-mail sporządza wydruki z szybkością do 42 str./min. Standardowo zapewnia druk dwustronny i pojemność wejściową wynoszącą 350 arkuszy.

Szybsze przetwarzanie

Szybkość drukowania, skanowania i kopiowania możesz zwiększyć dzięki rozbudowie pamięci do maksymalnie 2,5 GB oraz zastosowaniu dwurdzeniowego procesora o częstotliwości 800 MHz i portu sieciowego Gigabit Ethernet.

Niezawodne działanie

Z łatwością wydrukujesz do 12 tys. stron miesięcznie bez problemów z obsługą dzięki nowoczesnym rozwiązaniom prowadzenia papieru.

Płynne wykonywanie zadań

Dzięki pojemności podajników do 2000 arkuszy i kasecie z tonerem o bardzo wysokiej wydajności nie trzeba zbyt często dokładać papieru ani zmieniać kaset drukujących.

Łatwa i przemyślana obsługa

Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala zapewnia dostęp do zainstalowanych fabrycznie aplikacji użytkowych oraz umożliwia obsługę urządzenia w przemyślany i intuicyjny sposób.

Pracuj sprawniej zamiast ciężej

Jeśli potrafisz używać aplikacji działających na telefonach komórkowych, poradzisz sobie również z naszym zainstalowanym fabrycznie oprogramowaniem. Korzystając z ekranu dotykowego i ikon skrótów, można szybko skanować, drukować lub wysyłać faksy i inne dokumenty firmowe o znaczeniu krytycznym.

Add Comment