HP M551

Drukarka laserowa kolor LaserJet Enterprise M551 to urządzenie jednofunkcyjne, umożliwiające drukowanie do formatu A4. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki zarówno w czerni jak i w kolorze. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest firma, korporacja. Wymiary produktu: 514 x 491 x 385 mm (szerokość x głębokość x wysokość).

 • przeznaczenie do druku: mono/kolor – tekst i grafika
 • format: A4
 • miesięczne obciążenie: do 75000 stron
 • rozdzielczość druku w kolorze: 1200×1200 dpi
 • szybkość drukowania w kolorze: do 32 stron A4/min

Niedrogie urządzenie kolorowe z serii HP LaserJet, które jest proste w zarządzaniu i obsłudze. Tworzenie profesjonalnych, kolorowych materiałów marketingowych i innych dokumentów. Maksymalizacja zwrotu z inwestycji dzięki możliwościom rozbudowy. Możesz liczyć na funkcję oszczędzania energii HP.

Funkcje

Doskonałe kolory sprawią, że wydruki firmowe będą wyglądać perfekcyjnie.

 • Realistyczne kolory i ostre szczegóły, które można osiągnąć dzięki kolorom w technologii HP Easy Color pozwalają na tworzenie atrakcyjnych materiałów marketingowych.
 • Wyższa dokładność kolorów dzięki technologii toneru HP ImageREt 3600 i HP ColorSphere.
 • Niedrogie wydruki wysokiej jakości prosto po instalacji, dzięki dołączonemu pełnemu zestawowi kaset: oferujemy prawie dwa razy więcej czarnego toneru i ponad dwa razy więcej kolorowego od naszych wiodących konkurentów[1].
 • Niedrogie drukowanie monochromatycznych dokumentów dzięki kasecie z czarnym tonerem o wyższej wydajności [2],[3].

Zainwestuj w drukarkę, która jest równie prosta w obsłudze, co w zarządzaniu.

 • Czterowierszowy, kolorowy wyświetlacz umożliwia bezpośrednie zarządzanie drukarkami, a gniazdo USB pozwala na wydruki bezpośrednio z pamięci USB[4].
 • Odkryj swobodę wydruków mobilnych oferowaną przez rozwiązanie HP ePrint: od teraz możesz drukować niemal z dowolnego miejsca[5].
 • Wymóg wprowadzenia kodu PIN w celu wyjęcia wydruków pozwala na zachowanie poufności, a wydajny, bezpieczny dysk HP z funkcją szyfrowania gwarantuje najwyższy poziom zabezpieczeń [6].
 • Technologia HP Color Access Control ułatwia kontrolę wykorzystania koloru, a panel HP Web Jetadmin umożliwia skuteczne zarządzanie środowiskiem drukowania.
 • Wykorzystaj nowatorskie pomysły na rozbudowę.
 • Łatwe aktualizowanie drukarki, zarządzanie nią oraz rozszerzanie o nowe możliwości, dzięki oprogramowaniu sprzętowemu HP FutureSmart.
 • Skorzystaj z programu HP Solutions Business Partners, w którym oferujemy certyfikowane przez HP rozwiązania wiodących partnerów.
 • Większa wydajność: ta potężna kolorowa drukarka laserowa oferuje pojemność do 1100 arkuszy, co pozwala zaoszczędzić czas i wykonać duże zadania bez konieczności uzupełniania papieru[8].
 • Najwyższy poziom oszczędności energii i papieru.
 • Włączenie trybu automatycznego włączania i wyłączania pozwala zaoszczędzić od 19% do 66% energii [9]. Technologia natychmiastowego włączania[10] umożliwia zmniejszenie poboru prądu.
 • Zbieranie danych, kontrola ustawień i tworzenie przydatnych raportów dzięki rozwiązaniu HP EcoSMART Fleet.
 • Prosta instalacja nowych kaset i program darmowego recyklingu zużytych[11].

[1] Na podstawie ilości czarnego i kolorowego toneru dostarczanego z tą drukarką oraz większością najpopularniejszych na rynku drukarek wg. raportu Gap Intelligence z 1 sierpnia 2011 r.
[2] W porównaniu z serią HP LaserJet Enterprise P3015. Założono, że klient drukuje co najmniej 30% ogólnej liczby stron w kolorze, że drukowane treści są podobne do pakietu testowego ISO/IEC 19798 do druku w kolorze (www.iso.org/jtc1/sc28) i że średnia długość zadania wynosi trzy strony. Wydajność wkładów określono z wykorzystaniem standardów testowania ISO/IEC. Rzeczywista wydajność i koszty mogą się znacznie różnić zależnie od specyfiki drukowanych obrazów, liczby stron drukowanych w kolorze i innych czynników.
[3] Wkład z czarnym tonerem HP 500X Black LaserJet nie wchodzi w skład zestawu; należy ją zakupić osobno.
[4] Automatyczne drukowanie dwustronne, przedni port USB i gniazdo do integracji sprzętu są dostępne tylko w drukarkach HP LaserJet Enterprise 500 color M551dn i M551xh.
[5] Wymagany jest dostęp drukarki do Internetu. Funkcja obsługuje wszystkie urządzenia z dostępem do Internetu i poczty elektronicznej. Czasy drukowania mogą być różne. Niektóre drukarki HP LaserJet mogą wymagać aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Listę obsługiwanych rodzajów dokumentów i obrazów można znaleźć na stronie www.hp.com/go/eprintcenter. Szczegółowe informacje na temat dodatkowych rozwiązań można znaleźć na stronie www.hp.com/go/mobile-printing-solutions.
[6] Bezpieczny, wydajny dysk twardy HP EIO jest dostępny tylko w drukarkach HP LaserJet Enterprise 500 color M551xh.
[7] Wykorzystanie rozwiązań stosujących gniazdo do integracji sprzętu może wymagać dodatkowego zakupu.
[8] Podajnik na 500 arkuszy można oddzielnie kupić dla drukarek HP LaserJet Enterprise 500 color M551n i dn. Dodatkowy podajnik można włożyć tylko do modeli d i n.
[9] Oszczędność energii określona w wewnętrznych testach HP na podstawie porównania automatycznego włączania i wyłączania z ustawieniem domyślnym. Minimalna oszczędność przy 45-minutowym czasie oczekiwania na przejście w tryb uśpienia. Maksymalna oszczędność przy 1-minutowym czasie oczekiwania na przejście w tryb uśpienia. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić.
[10] W porównaniu z produktami używającymi tradycyjnego sposobu utrwalania.

 

Sterowniki do pobrania:

https://support.hp.com/pl-pl/drivers/selfservice/hp-laserjet-enterprise-500-color-printer-m551-series/4184772