HP CM4540

Drukarka laserowa kolor Color LaserJet Enterprise CM4540f firmy HP to urządzenie wielofunkcyjne, umożliwiające drukowanie, skanowanie i kopiowanie do formatu A4. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki zarówno w czerni jak i w kolorze. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest korporacja. Wymiary produktu: 909 x 668 x 1119 mm (szerokość x głębokość x wysokość).

Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw oraz małych i średnich firm, które potrzebują niezawodnego, kolorowego urządzenia, przeznaczonego dla zespołów roboczych, oferującego wysoką jakość, wielofunkcyjność i prostą obsługę; Osoby podejmujące decyzje informatyczne, poszukujące wiodących na rynku zabezpieczeń i funkcji zarządzania.

W prosty sposób można uzyskać doskonałą jakość kolorów.
● Wyróżniony nagrodami panel sterowania HP Easy Select pozwala przetwarzać zadania przesyłane do urządzenia wielofunkcyjnego. Urządzenie umożliwia drukowanie bezpośrednio z napędu flash podłączonego do portu USB.
● Toner HP ColorSphere zapewnia wyjątkowo ostry kontrast i jasne kolory. Technologia HP ImageREt oferuje jednolite, żywe szczegóły.
● Fabrycznie instalowane, oryginalne kasety z tonerem i kasety z czarnym tonerem o dużej pojemności oszczędzają czas [1].
● Większa wydajność dzięki możliwości załadowania nawet 2100 ark. papieru [2]; Odbiornik ze zszywaczem i [3] pojemnikami na 900 ark. pozwala sortować, segregować, zszywać lub układać dokumenty [3].

Urządzenie oferuje wiodące na rynku funkcje zarządzania parkiem drukarek i możliwości rozbudowy.
● Oszczędzaj czas i pieniądze: wiodące w branży narzędzie HP Web Jetadmin ułatwia zarządzanie parkiem drukarek. Opcje kontroli dostępu do koloru HP zapewniają kontrolę nad wydrukami w kolorze.
● Proste w obsłudze kreatory konfiguracji funkcji zapisywania do folderu i skanowania do wiadomości e-mail poprawiają wydajność obiegu dokumentów.
● Funkcje urządzenia wielofunkcyjnego można rozbudować o szeroki wachlarz rozwiązań HP oraz innych producentów i w prosty sposób je integrować.
● Funkcja HP ePrint w prosty sposób umożliwia drukowanie dokumentów w dowolnym miejscu i czasie, przy użyciu telefonu  komórkowego, notebooka lub innego urządzenia mobilnego [4].

Dane chronione są przez zaawansowane zabezpieczenia.
● Standardowy, wydajny i bezpieczny dysk twardy HP z szyfrowaniem pomaga chronić poufne dane przechowywane w urządzeniu wielofunkcyjnym HP.
● Gniazdo do integracji urządzeń pozwala bez problemów dołączyć do panelu sterowania zabezpieczenia.
● Uwierzytelnianie przy użyciu kodu PIN zapewnia bezpieczne przetwarzanie zadań bez obniżania wydajności. Protokół IPv6 pozwala zwiększyć liczbę adresów IP w sieci, a protokół IPsec umożliwia wdrożenie mechanizmów kontroli dostępu do sieci.
● Szyfrowane wiadomości e-mail i pliki PDF pozwalają tworzyć, drukować, skanować i publikować poufne informacje biznesowe.

[1] Zestaw nie zawiera kasety z czarnym tonerem HP Color LaserJet CE264X; należy je zakupić osobno.
[2] Podajnik papieru na 1×500 ark., podajnik papieru na 1×500 ark. z szafką oraz podajnik papieru na 3×500 ark. z podstawą można  zakupić osobno do modelu CM4540.
[3] Odbiornik ze zszywaczem i 3 pojemnikami na 900 ark. można zakupić osobno dla modeli CM4540 i CM4540f.
[4] W sprzedaży od końca 2010 r. Wymagany jest dostęp drukarki do Internetu. Funkcja jest dostępna we wszystkich urządzeniach z dostępem do Internetu i poczty e-mail oraz może wymagać aktualizacji oprogramowania. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.hp.com/go/ePrintCenter

Sterowniki do pobrania:

https://support.hp.com/pl-pl/drivers/selfservice/hp-color-laserjet-enterprise-cm4540-mfp-series/4073004